| جمعه 21 مرداد 1401 |

"

به نام خدایی كه دست خود را كنار جماعت گذاشته است

             شرکت تعاونی مسکن میلاد آیندگان به شماره ثبت 26754 در تاریخ 84/10/02  بر اساس ماده 7 تعاون با شخصیت حقوقی مستقل به منظور احقاق حق اعضاء تشکیل گردید وسپس در جهت اعاده دادرسی طی  فراز و نشیب های مختلف اعم از مطالبه مالکیت زمین ، پروانه صادره شهرداری و نهایتاً از طریق حکمیت و توافق و ... در سال 89 موفق به تحویل زمین مذکور از موسسه تامین مسکن بسیجیان نموده که تاریخ  پروانه ساختمانی شهرداری رو به اتمام بود. این پروژه 160 واحدی که پس از اخذ مجوزات قانونی نظام مهندسی و مقررات ساختمان در سال 93 اقدام به تمدید پروانه ساختمانی ، خاکبرداری ، شروع تجهیز کارگاه و فعالیت عمرانی نمود.

با مشاوره مهندسین ناطر، اساتید اهل فن از سازه کوبیاکس، مصالح استاندارد و تایید نظام مهندسی استفاده و در نهایت باعث افتخار است که در بازدید های ادواری اداره تعاون و اتحادیه تعاونیهای مسکن استان و سازمان نظام مهندسی و رعایت ضوابط مالی در پایان هر سال در امور مختلف اجرایی ، مالی و ارائه صورتهای مالی سالیانه و غیره سربلند بوده ایم .

اهداف تعاونی :

1 در اجرای قانون سیاستهای کلی اصل 43 و 44 قانون اساسی با نظارت اداره کل تعاون وهمچنین اتحادیه تعاونی های مسکن با رعایت مقررات ملی ساختمان (مبحث 19 ) بهینه سازی مصرف سوخت و رعایت اصول مهندسی و استفاده از مصالح مرغوب استاندارد ملی با رعایت صرفه و صلاح اعضاء برای اعضائ شرکت تعاونی با کوشش و تلاش همگانی و اصول همیاری و تعاون در روحیه مشارکت جهت ترویج و تحکیم با گسترش این فکر و عمل به این اندیشه همت گمارده اند.

2 تعاونی با مشارکت اعضاء و تصمیمات مجمع عمومی نه به عنوان سرمایه گذار بلکه بصورت مشارکت در ساخت و ساز بطور امانی برای اعضاء فعالیت می نماید و در نهایت برای پیشبرد امر ساخت و ساز نیاز به همکاری و همت یکایک اعضاء دارد .


منوی اعضا
نام کاربری:
رمز عبور:
پیشرفت پروژه ها
آخرین مطالب

اطلاعیه واحدهای انتخابی توسط رتبه 1 تا 40

اطلاعیه واحدهای انتخابی توسط رتبه 1 تا 40

بیشتر

پلان واحدها

نقشه پارکینگ ها و مساحت واحد های پروژه میلاد آیندگان را می توانید از این مطلب دریافت کنید

بیشتر

شناسنامه مجتمع 160 واحدی میلاد آیندگان

شرکت تعاونی مسکن میلاد آیندگان به شماره ثبت 26754در تاریخ 84/12/27 تاسیس و توانست در سال 89 زمین پروژه را که تاریخ پروانه ساختمانی آن نیز رو به اتمام بود از موسسه تامین مسکن بسیجیان دریافت نماید ودر سال 93 پس از اخذ مجوز نظام مهندسی و مقررات ساختمان

بیشتر

تصاویر پروژه میلاد آیندگان

آخرین تصاویر پروژه میلاد آیندگان

بیشتر

راه اندازی سامانه امتیاز بندی

.به حول و قوه الهی و پیگیری هیات مدیره تعاونی سامانه امتیاز بندی و اطلاع رسانی تعاونی مسکن آیندگان راه اندازی گردید

بیشتر


درگاه پرداخت اینترنتی به زودی راه اندازی و قابل بهره برداری خواهد بود کلیه عزیزان می توانند از طریق لینک های زیر با مدیران تعاونی در ارتباط بوده و نظرات و پیشنهادات خود را با مدیران به اشتراک بگذارند

ارتباط با مدیران تعاونی
برای استفاده از این خدمت وارد سامانه شوید

نماد اعتماد الکترونیکی

باکس پایین 3

آدرس و تلفن تماس
آدرس : اصفهان ، شهرستان اصفهان ، خیابان کاوه ، محله غرضي ، خيابان نخل ، كوچه بهاران 8 ، پلاك 5 ، طبقه همكف
۰۳۱۳۴۵۷۴۷۱۵ : تلفن 
کد پستی
8196354370
© 2019 - کلیه حقوق متعلق به شرکت تعاونی مسکن میلاد آیندگان است.
طراحی وب سایت : گروه نرم افزاری آرین
Top